O co všechno se postaráme?

Také vás překvapilo, kolik času zabere technická správa nemovitosti a každodenní údržba nemovitosti a jejího okolí? Nechte vaše starosti na profesionálech. Získáte od nás rychlý a kvalitní servis a garanci profesionálně odvedené práce.

Pravidelně kontrolujeme včasné platby nájemného, stejně tak kontrolujeme roční vyúčtování služeb. Pololetně provádíme odečet energií, účastníme se za vás jednání na schůzkách SVJ a připravujeme vám podklady k daňovému přiznání a mnoho dalších důležitých věcí...

Od roku 2018 nabízíme našim klientům ONLINE přístup do vlastního softwaru pro správu nemovitostí. Klienti tak mají neomezený přístup ke všem důležitým reportům a informacím týkajících se nemovitostí.

Vývoj naší online/offline správy nemovitostí a přidružených služeb je neustálý proces zlepšování a optimalizace technologických procesů, které utváří funkční celek, který musí fungovat jako švýcarské hodinky.

01

Máte v bytě nájemníka?

Výborně! Všechny povinnosti od vás převezmeme a rovnou se začneme naplno starat o správu vašeho bytu a řešit případné problémy se stávajícími nájemníky.

02

Chcete byt pronajmout?

Pronájem bytu pro vás zajistíme zdarma. Provizi neplatíte! Bezproblémový nájemník je společný zájem majitele i správce, proto se specializujeme na prověřování a výběr vhodných kandidátů.

03

Postaráme se o vše

Zatímco vy si konečně budete připadat jako rentiér, protože se nemusíte o nic starat, spokojenější budou také vaši nájemníci. Získají od nás rychlý a profesionální servis a zůstanou déle.

Klíč k bezstarostnému pronájmu

První měsíc zdarma a zároveň vám spočítáme návratnost

Vyzkoušejte si, jaké to je, když vám padá kámen ze srdce! První měsíc nám za péči o nájemníky a správu nemovitosti nezaplatíte ani korunu.

Vaše investice do bytu se musí vrátit. Pokud pronajímáte investiční byty, vypočítáme vám návratnost včetně poplatku za správu nemovitosti.

Vše co děláme, má pro Vás přidanou hodnotu

Naše online správa vám ušetří spoustu času a nervů!

Vyzkoušejte si jí hned teď.